75. Primetime Emmy Adayları Belli Oldu
En İyi Dizi (Dram)
Andor
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Better Call Saul
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Crown
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
House of the Dragon
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Yellowjackets
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Kadın Oyuncu (Dram)
Sharon Horgan - Bad Sisters
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Melanie Lynskey - Yellowjackets
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Elisabeth Moss - The Handmaid’s Tale
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Bella Ramsey - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Keri Russell - The Diplomat
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Sarah Snook - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Erkek Oyuncu (Dram)
Jeff Bridges - The Old Man
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Brian Cox - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Kieran Culkin - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Bob Odenkirk - Better Call Saul
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Pedro Pascal - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jeremy Strong - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Dram)
Jennifer Coolidge - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Elizabeth Debicki - The Crown
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Meghann Fahy - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Sabrina Impacciatore - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Aubrey Plaza - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Rhea Seehorn - Better Call Saul
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
J. Smith-Cameron - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Simona Tabasco - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Dram)
F. Murray Abraham - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Nicholas Braun - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Michael Imperioli - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Theo James - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Matthew Macfadyen - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Alan Ruck - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Will Sharpe - The White Lotus
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Alexander Skarsgard - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Konuk Kadın Oyuncu (Dram)
Hiam Abbass - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Cherry Jones - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Melanie Lynskey - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Storm Reid - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Anna Torv - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Harriet Walter - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Konuk Erkek Oyuncu (Dram)
Murray Bartlett - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
James Cromwell - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Lamar Johnson - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Arian Moayed - Succession
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Nick Offerman - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Keivonn Montreal Woodard - The Last of Us
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yönetmen (Dram)
Andor; “Rix Road” - Benjamin Caron
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Bad Sisters; “The Prick” - Deabhla Walsh
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Last of Us; “Long, Long Time” - Peter Hoar
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Succession; “America Decides” - Andrij Parekh
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Succession; “Connor’s Wedding” - Mark Mylod
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Succession; “Living+” - Lorene Scafaria
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The White Lotus; “Arrivederci” - Mike White
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Senaryo (Dram)
Andor; “One Way Out” - Beau Willimon
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Bad Sisters; “The Prick” - Sharon Horgan, Dave Finkel, Brett Baer
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Better Call Saul; “Point and Shoot” - Gordon Smith
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Better Call Saul; “Saul Gone” - Peter Gould
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Last of Us; “Long, Long Time” - Craig Mazin
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Succession; “Connor’s Wedding” - Jesse Armstrong
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The White Lotus; “Arrivederci” - Mike White
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Dizi (Komedi)
Abbott Elementary
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Barry
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Bear
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jury Duty
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Marvelous Mrs. Maisel
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Only Murders in the Building
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Wednesday
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Kadın Oyuncu (Komedi)
Christina Applegate - Dead to Me
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Rachel Brosnahan - The Marvelous Mrs. Maisel
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Quinta Brunson - Abbott Elementary
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Natasha Lyonne - Poker Face
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jenna Ortega - Wednesday
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Erkek Oyuncu (Komedi)
Bill Hader - Barry
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jason Segel - Shrinking
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Martin Short - Only Murders in the Building
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jason Sudeikis - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jeremy Allen White - The Bear
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Komedi)
Alex Borstein - The Marvelous Mrs. Maisel
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ayo Edebiri - The Bear
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Janelle James - Abbott Elementary
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Sheryl Lee Ralph - Abbott Elementary
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Juno Temple - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Hannah Waddingham - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jessica Williams - Shrinking
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Komedi)
Anthony Carrigan - Barry
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Phil Dunster - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Brett Goldstein - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
James Marsden - Jury Duty
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ebon Moss-Bachrach - The Bear
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Tyler James Williams - Abbott Elementary
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Henry Winkler - Barry
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Konuk Kadın Oyuncu (Komedi)
Becky Ann Baker - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Quinta Brunson - Saturday Night Live
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Taraji P. Henson - Abbott Elementary
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Judith Light - Poker Face
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Sarah Niles - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Harriet Walter - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Konuk Erkek Oyuncu (Komedi)
Jon Bernthal - The Bear
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Luke Kirby - The Marvelous Mrs. Maisel
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Nathan Lane - Only Murders in the Building
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Pedro Pascal - Saturday Night Live
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Oliver Platt - The Bear
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Sam Richardson - Ted Lasso
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yönetmen (Komedi)
Barry; “wow” - Bill Hader
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Bear; “Review” - Christopher Storer
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Marvelous Mrs. Maisel; “Four Minutes” - Amy Sherman-Palladino
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Ms. Pat Show; “Don’t Touch My Hair” - Mary Lou Belli
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ted Lasso; “So Long, Farewell” - Declan Lowney
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Wednesday; “Wednesday’s Child Is Full of Woe” - Tim Burton
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Senaryo (Komedi)
Barry; “wow” - Bill Hader
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Bear; “System” - Christopher Storer
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jury Duty; “Ineffective Assistance” - Mekki Leeper
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Only Murders in the Building; “I Know Who Did It” - John Hoffman, Matteo Borghese, Rob Turbovsky
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Other Two; “Cary & Brooke Go to an AIDS Play” - Chris Kelly, Sarah Schneider
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ted Lasso; “So Long, Farewell” - Brendan Hunt, Joe Kelly, Jason Sudeikis
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Mini Dizi
Beef
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Daisy Jones & The Six
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Fleishman Is in Trouble
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Obi-Wan Kenobi
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi TV Filmi
Dolly Parton’s Mountain Magic Christmas
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Fire Island
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Hocus Pocus 2
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Prey
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Weird: The Al Yankovic Story
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Kadın Oyuncu (Mini Dizi / TV Filmi)
Lizzy Caplan - Fleishman Is in Trouble
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jessica Chastain - George & Tammy
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Dominique Fishback - Swarm
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Kathryn Hahn - Tiny Beautiful Things
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Riley Keough - Daisy Jones & The Six
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ali Wong - Beef
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Erkek Oyuncu (Mini Dizi / TV Filmi)
Taron Egerton - Black Bird
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Kumail Nanjiani - Welcome to Chippendales
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Evan Peters - Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Daniel Radcliffe - Weird: The Al Yankovic Story
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Michael Shannon - George & Tammy
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Steven Yeun - Beef
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Mini Dizi / TV Filmi)
Annaleigh Ashford - Welcome to Chippendales
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Maria Bello - Beef
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Claire Danes - Fleishman Is in Trouble
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Juliette Lewis - Welcome to Chippendales
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Camila Morrone - Daisy Jones & The Six
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Niecy Nash - Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Merritt Wever - Tiny Beautiful Things
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Mini Dizi / TV Filmi)
Murray Bartlett - Welcome to Chippendales
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Paul Walter Hauser - Black Bird
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Richard Jenkins - Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Joseph Lee - Beef
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Ray Liotta - Black Bird
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Young Mazino - Beef
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Jesse Plemons - Love & Death
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Yönetmen (Mini Dizi / TV Filmi)
Beef; “Figures of Light” - Lee Sung Jin
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Beef; “The Great Fabricator” - Jake Schreier
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story; “Bad Meat” - Carl Franklin
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story; “Silenced” - Paris Barclay
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Fleishman Is in Trouble; “Me-Time” - Valerie Faris, Jonathan Dayton
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Prey - Dan Trachtenberg
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Senaryo (Mini Dizi / TV Filmi)
Beef; “The Birds Don’t Sing, They Screech In Pain” - Lee Sung Jin
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Fire Island - Joel Kim Booster
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Fleishman Is in Trouble; “Me-Time” - Taffy Brodesser-Akner
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Prey - Patrick Aison, Dan Trachtenberg
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Swarm; “Stung” - Janine Nabers, Donald Glover
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Weird: The Al Yankovic Story - Al Yankovic, Eric Appel
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
En İyi Dizi (Animasyon)
Bob’s Burgers
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Entergalactic
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Genndy Tartakovsky’s Primal
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Rick And Morty
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
The Simpsons
[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]
Tam Liste: [Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]